Kalendarz

kwiecień 2014
N P W Ś C Pt S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Stastystyka odwiedzin

Dzisiaj66
Wczoraj77
W tygodniu679
W miesiącu3186
Wszystkich322978
Powered by CoalaWeb
Miejsce dla sponsorów

23 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się III Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „ Ziemia – wspólny dom”. Konkurs tradycyjnie odbył się w dwóch etapach: konkurs plastyczny oraz konkurs wiedzy. Po krótkim programie artystycznym wykonanym przez najstarsze dzieci z naszego przedszkola nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym . 

Czytaj więcej: III Gminny Konkurs Ekologiczny

Wszystkim bardzo dziękujemy.
Przecież lepiej się czujemy.
Bo gdy wszystko posprzątane
i kwiatuszki też zasiane.
To  wesoło  ptak zaśpiewa.
Listeczkami szumią drzewa.
Słonko też się obudziło.
I radośnie zaświeciło.

Czytaj więcej: Dzielne skrzaty

14 kwietnia do naszego  przedszkola   zawitał  cyrk „Szok”.  Dzieciaki bawiły się świetnie  podziwiając umiejętności akrobatyczne artystów na malutkim rowerku, pokaz żonglerski, pokaz magii. Najodważniejsze dzieci spróbowały swoich cyrkowych umiejętności. Czarowały, bawiły się z klownem i tańczyły z obręczami. Szło im wspaniale!   Najbardziej zapierającą dech w piersiach chwilą, była gdy artystka pojawiła się z wężem i zaprosiła chętne dzieciaki do jego dotknięcia i potrzymania. Za swój występ artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Czytaj więcej: Cyrk

W dniu 10.04.2014 dzieci z naszego przedszkola oglądały w Kinie Marzenie  przedstawienie pt. „Bajka o dzielnym Szewczyku” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Fascynujące przygody Szewczyka Dratewki, który bezinteresownie pomógł księciu Żabojadowi w odszukaniu uwięzionej przez złą czarownicę królewny Mortadeli ukazały dzieciom wartość prawdziwej przyjaźni. Wartka akcja, efekty specjalne , tajemnicza i barwna sceneria  oraz zaskakujące zakończenie przedstawienia sprawiły, że młodzi widzowie dali się porwać magii teatralnego świata.



 

Czytaj więcej: O dzielnym Szewczyku

Miło nam poinformować, że Zuzia Kowalska zdobyła wyróżnienie za rolę Babci Zielarki  w przedstawieniu  pt. „Orzeszek przyjaciel przyrody” w  XIII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym  „Snuj się, snuj , bajeczko”.  Zuzi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: Wyróżnienie dla Zuzi

Wszystkie prawa zastrzeżone. eRTe.net.pl