Kalendarz

kwiecień 2014
N P W Ś C Pt S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Stastystyka odwiedzin

Dzisiaj91
Wczoraj100
W tygodniu804
W miesiącu3311
Wszystkich323103
Powered by CoalaWeb
Miejsce dla sponsorów

23 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się III Gminny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „ Ziemia – wspólny dom”. Konkurs tradycyjnie odbył się w dwóch etapach: konkurs plastyczny oraz konkurs wiedzy. Po krótkim programie artystycznym wykonanym przez najstarsze dzieci z naszego przedszkola nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym . 

Wyróżnieni to:
 Piotr Cebula Miejsce - Szkoła Podstawowa w Zgłobicach, Oddz. Przedszkolny
Natalia Borguła - w Koszycach Wielkich Oddz. Przedszkolny
Martyna Kozioł -Szkoła Podstawowa im J. Kochanowskiego, Oddz. Przedszkolny w Jodłówce –Wałkach
 III zdobył Tymoteusz Kołacz - Niepubliczne Przedszkole w Koszycach Małych
II Zofia Łabędź  - Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Radlnej
I Dominika Poręba  - Szkoła Podstawowa w Woli Rzędzińskiej nr1, Oddz. Przedszkolny

Następnie przedstawiciele 7 przedszkoli z Gminy Tarnów stawili czoła przygotowanym dla nich konkursowym zadaniom. Przedszkolaki bardzo solidnie przygotowały się do konkursu wiedzy, zaskakując szybkimi i trafnymi odpowiedziami. Jury w składzie: Pani Agnieszka Masiuk z Centrum  Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Pani Patrycja Łabuz Walczak – specjalista ds. edukacji  Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, , Pani Ewa Kubisztal z Centrum Animacji kulturalnej  Gminy Tarnów, Pani Dyrektor Joanna Tomasik,  pani Kinga Nowak , uważnie obserwowało zmagania dzieci. Po ostatniej konkurencji nastąpiło podliczenie punktów oraz ogłoszenie wyników.
IV miejsce ex aequo przypadło dzieciom z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II w  Błoniu oraz Niepublicznego Przedszkola NSJ w Tarnowie
 III ex aequo Szkoła Podstawowa im J. Kochanowskiego, Oddz. Przedszkolny w Jodłówce –Wałkach
Szkoła Podstawowa w Zgłobicach, Oddz. Przedszkolny Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”     w Radlnej
II Szkoła Podstawowa im. Ojca Z. Strzałkowskiego w Zawadzie, oddz. Przedszkolny.
I Szkoła Podstawowa w Łękawce, Oddz. Przedszkolny
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Wszystkie prawa zastrzeżone. eRTe.net.pl