Kalendarz wydarzeń

Ostatni miesiąc Listopad 2013 Następny miesiąc
N P W Ś C P S
week 43 1 2
week 45 3 4 5 6 7 8 9
week 46 10 11 12 13 14 15 16
week 47 17 18 19 20 21 22 23
week 48 24 25 26 27 28 29 30

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counter Dzisiaj 12392
mod_vvisit_counter Wczoraj 3630
mod_vvisit_counter W tym tygodniu 18277
mod_vvisit_counter Ostatni tydzień 6958
mod_vvisit_counter W tym miesiącu 12392
mod_vvisit_counter Ostatni miesiąc 40405
mod_vvisit_counter Wszyskich 232484
Visitors Counter

Zmień wygląd strony

siteground-j15-142


Designed by:
web hosting

Witamy na stronie Przedszkola w Tarnowcu!
Warsztaty z Kroplą Słońca PDF Drukuj Email

kr5A gdy już ostatnie dziecię  opuści przedszkole, nauczycielki rozpoczynają „hulanki , swawole” , ale to wszystko z troski o dzieci        i dzięki wspaniałej prowadzącej   Pani Marcie Falińskiej pedagog i trener ds. pedagogiki oraz Pani  Weronice Wrzesińskiej Prezes Stowarzyszenia „Kropla Słońca”.  Celem  warsztatów, które odbyły się 25 września w naszym przedszkolu,  było m.in. poszerzenie wiedzy z zakresu stymulowania rozwoju dziecka poprzez zabawę , a także ukazanie aktywnych metod pracy z dziećmi.  Zdjęcia  autorstwa Pani Weroniki  Wrzesińskiej .

 

Więcej…
 
O królewnie zamienionej w żabę PDF Drukuj Email

z319 września odwiedzili nas  aktorzy z Teatru Kometa w Krakowie,  którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt.,, O królewnie zaklętej w żabę”. Opowiadało ono historię niegrzecznej królewny. Dziewczynka chciała, żeby wszystko było po jej myśli, zmieniała nawet bajki. Bartek, który pragnął zostać rycerzem korzysta z czarów wróżki, chcąc, żeby królewna stała się miłą i grzeczną dziewczynką. Jednak popełnia wiele błędów. Królewna zostaje zamieniona w żabkę Kumkatkę. Spotyka postacie z bajek, które na swoim przykładzie udowodnią, że lepiej być grzecznym i posłusznym. Przedstawienie charakteryzowało się bardzo żywą akcją i dzięki temu dzieci nauczyły się, że warto być miłym dla swoich koleżanek i kolegów. Poruszone zostały również kwestie zdrowego odżywiania i stosowania zwrotów grzecznościowych.

Więcej…
 
Festyn rodzinny PDF Drukuj Email

0018 września dzieci z zerówki reprezentowały przedszkole na Festynie Parafialnym w Tarnowcu. Dzieci wystąpiły na scenie prezentując dwa układy taneczne. Pierwszy do utworu Annen-Polka, którego autorem jest Johann Strauss, drugi natomiast do muzyki z filmu Grease. Przedszkolaki wzbudziły podziw i uznanie wśród widowni, która nagrodziła dzieci gromkimi brawami. Po występie przedszkolaki na prośbę prowadzącego zaprosiły na scenę swoich rodziców i wspólnie z nimi zatańczyły raz jeszcze przygotowany taniec. Dorośli podglądając kroki taneczne swoich pociech świetnie odnaleźli się na scenie.

Więcej…
 
Wizyta STRAŻY GMINNEJ PDF Drukuj Email

gm413 września gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli Straży Gminnej . W krótkiej   pogadance, którą przeprowadzili, przypomnieli przedszkolakom podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa podczas poruszania się w ruchu drogowym, spotkania z obcymi, psem lub w razie nagłego wypadku. Przedszkolaki świetnie zdały egzamin ze znajomości numerów alarmowych. Na koniec każdy mógł z bliska zobaczyć samochód oznakowany znakami Straży Gminnej.

Więcej…
 
Wyjątkowe śniadania w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email

sz5W każdą środę w naszym przedszkolu dzieci z poszczególnych grup mogą poczuć się jak osoby dorosłe. Wszystko za sprawą  niezwykłych śniadań. Panie kucharki przygotowują dla przedszkolaków tzw. „szwedzki stół” . Zadaniem dzieci jest przygotować sobie śniadanie z wybranych przez siebie produktów. Okazuje się, że kanapki przygotowane samodzielnie smakują o wiele lepiej niż gotowe. Każda grupa z niecierpliwością czeka na swoją śniadaniową środę.

Więcej…
 
Wakacje w przedszkolu PDF Drukuj Email

w2Wakacje w przedszkolu powinny być atrakcyjne! No i oczywiście takie były. Przedszkolna dyskoteka, piknikowanie na łące, grill z przygodami  , wycieczka do „Promiennego zamku” w Tarnowie, samodzielne „kucharzenie”, malowanie twarzy , zabawy z dużymi bańkami mydlanymi to  tylko część atrakcji jakie przygotowaliśmy dla dzieci , które spędziły wakacje w przedszkolu.

 

Więcej…
 
Więcej artykułów…
  • Drzewko za butelkę 2013
  • Podziękowania za udział w konkursach
  • Teatr Ezis
  • Odwiedziny Zigiego
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 31

Smyk Mały Ale Doskonały

Smyk Mały Ale Doskonały

2

Piątek, 01 Listopad 2013

Ankieta

Najlepsza zabawa to:
 

Najnowsze na stronie

Nasze sukcesy

1.jpg

Reklamy

Do Przedszkola

Do Przedszkola

Źródło MEN

Aktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości