Kalendarz wydarzeń

Ostatni miesiąc Listopad 2013 Następny miesiąc
N P W Ś C P S
week 43 1 2
week 45 3 4 5 6 7 8 9
week 46 10 11 12 13 14 15 16
week 47 17 18 19 20 21 22 23
week 48 24 25 26 27 28 29 30

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counter Dzisiaj 957
mod_vvisit_counter Wczoraj 1615
mod_vvisit_counter W tym tygodniu 6329
mod_vvisit_counter Ostatni tydzień 19690
mod_vvisit_counter W tym miesiącu 20134
mod_vvisit_counter Ostatni miesiąc 40405
mod_vvisit_counter Wszyskich 240226
Visitors Counter

Zmień wygląd strony

siteground-j15-142


Designed by:
web hosting

Witamy na stronie Przedszkola w Tarnowcu!
Wesoły Odkrywca PDF Drukuj Email

wulO tym jak powstają zjawiska atmosferyczne dowiedziały się  przedszkolaki podczas kolejnego piątkowego spotkania z  panią Jadwigą Płaczek.  Dzięki udziałowi w warsztatach dzieci  mają  okazję doświadczenia radości odkrywania, rozwijania  swojej wyobraźni i zaspokajania  naturalnej ciekawość  poznawania świata.

 

Więcej…
 
Z wizytą w teatrze PDF Drukuj Email

te

Dnia 15 kwietnia dzieci z grupy III i IV  wybrały się  do Teatru im.  Ludwika Solskiego w Tarnowie , na    spektakl pt “Trzy świnki ”. Tytułowe Świnki zachorowały na ... nudę. Nie chcą się bawić z innymi zwierzętami, nie zamierzają także budować domu, ani porządkować podwórka, choć zima tuż, tuż…. Pozostałe zwierzęta wpadają na pewien pomysł. Świnki trzeba przestraszyć ! Obmyślają chytry plan. Owca przebiera się za wilka, a Krowa za smoka.Przedszkolakom bardzo podobało się przedstawienie i nagrodziły aktorów burzą oklasków.

Więcej…
 
Mali ratownicy PDF Drukuj Email

ppW dniu 16 kwietnia  zostały przeprowadzone zajęcia pierwszej pomocy. Naszym  gościem był ratownik medyczny pan Michał Potempa.  Podczas specjalnych pokazów w grupach dzieci mogły poczuć się jak mali ratownicy. Poznały procedury zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia oraz obserwowały czynności ratownicze w czasie zasłabnięć, zranień, zwichnięć i złamań. Pod czujnym okiem pana ratownika  mogły samodzielnie wykazać się praktyczną znajomością udzielania pierwszej pomocy, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy się wypadek, dlatego nawet najmłodsze dzieci warto uczyć jak zachować się w przypadku niebezpieczeństwa.

Więcej…
 
Przedszkolaki pomagają bezdomnym psiakom PDF Drukuj Email

4Po raz kolejny  nasze przedszkole ruszyło z pomocą bezdomnym zwierzętom  z Tarnowskiego azylu . Dzięki dobrym, współczującym sercom naszych przedszkolaków oraz hojności ich rodziców zebraliśmy ponad 45 kilogramów karmy.
W imieniu własnym, pracowników przedszkola i schroniska oraz podopiecznych schroniska składamy serdeczne podziękowania przedszkolakom i ich rodzicom za zrozumienie trudnej sytuacji bezdomnych zwierząt oraz wszystkie przyniesione dary.

Więcej…
 
Turniej Tańca Towarzyskiego PDF Drukuj Email

7tDnia 23 marca  odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego dla dzieci przedszkolnych zorganizowany przez Szkołę Tańca Stardance, w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola przygotowane przez Pana Wojciecha Górnikiewicza. Mali tancerze  pięknie przygotowani  i  bardzo podekscytowani dali z siebie wszystko. Sędziowie nagrodzili uczestników turnieju zasłużonymi pucharami i, a publiczność gromkimi brawami.

Więcej…
 
Wyróżnienie w konkursie plastycznym PDF Drukuj Email

11rMiło nam poinformować, że Oliwia Niedźwiecka  z grupy IV zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt.: "Wiosna na łące         i w ogrodzie" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tarnowie.  

Oliwce gratulujemy!

Więcej…
 
Więcej artykułów…
  • Mali odkrywcy
  • Wycieczka do Tarnowa
  • Wiosna ach to ty
  • Dzień Kobiet
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 31

Smyk Mały Ale Doskonały

Smyk Mały Ale Doskonały

2

Czwartek, 07 Listopad 2013

Ankieta

Najlepsza zabawa to:
 

Najnowsze na stronie

Nasze sukcesy

6.jpg

Reklamy

Do Przedszkola

Do Przedszkola

Źródło MEN

Aktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości